ایزوگام طرحدار محصولی جدید در صنعت ایزوگام به شمار می آید که از بهترین نوع ایزوگام مرغوب و با کیفیت نسبت به سایر انواع معمولی و … می باشد . ایزوگام طرح دار در حقیقت از انواع ایزوگام روکش دار دولایه با لایه ای از جنس فویل می باشد . که این لایه فویل مقاومت ایزوگام را بالا برده و زیبایی خاصی به آن می بخشد بنابراین علاوه بر کار ایزولاسیون زیبایی و نمای مناسب نیز دارد.

ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار در بسیاری از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی و زیبا سازی نمای شهری کاربرد دارد . انتخاب طرح مناسب و جنس برای محلی که قصد نصب ایزوگام را دارید حائز اهمیت است . انتخاب طرح و رنگ مناسب جهت ایجاد جلوه بصری مناسب و هم چنین انتخاب رنگ و طرح مناسب جهت بازتاب نور به مقدار دلخواه نیز می بایست مورد توجه قرار گیرد .

تنوع در ایزوگام طرح دار بسیار زیاد شده است شامل طرح های طبیعت، طرح های ساختمانی ، طرح های گرافیکی و … به طوری که هر یک از انواع ایزوگام طرح دار را می توان برای مکان مشخصی به کار برد.

برای نصب ایزوگام طرح دار با استفاده از حرارت ، لایه زیرین ایزوگام که از نوع قیر نفتی یا صنعتی است به حالت نیمه مذاب در ما آید و سپس در محلی که شرایط لازم را برای نصب می گردد البته این کار نصب و راه اندازی صحیح باید توسط ایزوگام کارهای مجرب انجام شود . چرا که هرگونه سهل انگاری و بی توجهی نصاب می تواند موجب آسیب رسیدن به طرح و لایه های ایزوگام شده و هزینه های جانبی برایتان به دنبال خواهد داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.