ایزوگام

محاسبه قیمت ایزوگام و مقدار هزینه ای که برای عایق کاری باید پرداخت شود وابسته به موارد و نکاتی است که در ادامه آن ها را مشاهده می کنید ؛

  1. برند ایزوگام ، ایزوگام تولید شده در شرکت های متفاوت دارای قیمت و کیفیت متفاوتی می‌باشد. در نتیجه بسته به این که چه برندی از ایزوگام را جهت نصب انتخاب می کنید ، هزینه مواد اولیه عایق کاری متفاوت خواهد بود . بیش ترین قیمت نصب ایزوگام را ایزوگام دو لایه فویل دار دارد که در عوض بیش ترین کیفیت و طول عمر را نیز دارا می باشد .
  2. محل نصب ایزوگام ، نصب ایزوگام ممکن است در سطح صافی مانند پشت بام یا روی دیوار یا بام شیبدار یا سرویس های بهداشتی و … انجام شود که نصب در هر یک از این محل ها ممکن است آسان تر یا مشکل تر باشد به همین دلیل محلی که ایزوگام در آن نصب می شود روی قیمت ایزوگام موثر است .
  3. شرایط محل نصب ، محل نصب ایزوگام باید دارای شرایط لازم باشد ، چنان چه محلی که ایزوگام در آن نصب می شود دارای زیر سازی و کیفیت لازم نباشد ، ابتدا باید مراحل فنی برای زیر سازی به انجام برسد تا وضعیت به شرایط ایده آل برسد . عدم اجرای زیر سازی مناسب ، باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر جدا شدن ایزوگام از سطح یا طبله و ترک خوردن می شود .
  4. وجود موانع برای نصب ایزوگام ، گاهی ممکن است سطحی که می خواهید ایزوگام در آن نصب کنید دارای نا صافی و موانع متعدد باشد و نصب را با مشکل مواجه می کند در این صورت زمان بیشتری برای نصب نیاز است و ممکن است مقداری هزینه ها نیز افزایش پیدا کنند .
  5. نصب ایزوگام خرده ( در متراژ پایین ) ، زمانی که ایزوگام در محل هایی با متراژ کم مانند ؛ حمام ، سرویس بهداشتی و …نصب می شود هزینه های اولیه پرسنل و تجهیزات در متراژ کمتری تقسیم می شود . ممکن است هزینه نصب ایزوگام مقداری بیش تر از هزینه نصب ایزوگام در متراژهای بالا شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.