ایزوگام یکی از انواع عایق است که ممکن است در زیر سازی یا در اخرین لایه برای ایزولاسیون به کار گرفته شود . ایزوگام به صورت معمول شکل زیبایی ندارد و برای پوشش برخی محل ها که در معرض دید است ممکن است گزینه مناسبی نباشد به همین دلیل امروزه شرکت های تولید کننده ایزوگام برای رفع این مشکل در پی ایجاد نمودن نوآوری در زمینه پوشش لایه بیرونی ایزوگام یا همان فویل با طرح ها مختلف و رنگ های متنوع برآمده اند .

ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار از جدید ترین نسل عایق ها و معمولا از نوع فویل دار و دو لایه می باشد که دارای کیفیت خوب وعمر و دوام بالا است .

محل نصب ایزوگام ؛ بیش ترین کاربرد ایزوگام طرح دار در صنعت ساختمان سازی است که بیشتر از آن برای زیبا سازی نمای ساختمان استفاده می کنند وهمچنین می توان از آن برای مواردی مانند زیبا سازی دیوارها ، کف استخر، زمین ورزشی و هر محلی که در معرض دید و رفت و آمد است استفاده نمود .

تنوع ایزوگام طرح دار ؛ ایزوگام طرح دار بسته به کارخانه تولید کننده دارای تنوع رنگی و طرح های گوناگون است برای مثال ، طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی ، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری ، طرح چوب ، آسفالت و … بالاترین مقاومت و رنگ های متنوع دیگر ممکن است توسط کارخانجات مختلف تولیدی ایزوگام قابل عرضه باشد . قیمت ایزوگام طرح دار ؛ طرح دار بودن ایزوگام قیمت آن را تا حدودی در مقایسه با ایزوگام معمولی افزایش می دهد . با توجه به

این که زیبایی استفاده از این ایزوگام بیشتر است و میتواند علاوه بر عایق کاری جایگزین بسیار خوبی برای زیبا سازی نما باشد و استفاده از آن ها مقرون به صرفه به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.